Train

معرفی روش‌های نوین آموزش مجازی

آموزش الکترونیک یا به قول برخی آموزش مجازی در ساده ترین تعریف عبارت است از انجام فرایند آموزشی بر روی بستر ارتباطات الکترونیکی. با آنکه آموزش الکترونیکی فناوری آموزشی را با استفاده از تعامل درگیرانه میان فراگیرن و مدرسان دگرگون ساخته است، هنوز گمان بر این است که آموزش الکترونیک در آغاز راه است. محوریت فرایند آموزش الکترونیکی بر خلاف آموزش سنتی بر فراگیران است و نه محتوای آموزشی. در این نوشته تعدادی از وب سایت‌های خوب فعال در زمینه آموزش الکترونیکی معرفی شده.

درسنامه: آموزش الکترونیکی در صندوق پستی شما: این وبسایت دوره‌های آموزشی متنوع با کیفیت قابل قبول دارد. معمولاً هر دوره شامل متوسط ۱۵درس بعلاوه ۱۵آزمون برای هر درس است که به فاصله دو روز ارسال می‌شوند و پس از اتمام هر دوره یک گواهینامه به نام فرد شرکت کننده در دوره صادر می‌نماید که قابل استعلام از این وبسایت است.

درسنامه


مکتب خونه: جایی برای یاد گرفتن. هدف مکتب خونه در دسترس قرار دادن آموزش با کیفیت بالا برای همه ی فارسی زبانان است. ما اعتقاد داریم که هیچ کس نباید به خاطر هیچ چیز از لذت یاد گرفتن محروم شود. نباید سن و سال یا مکان و موقعیت و امکانات مالی افرادی را از یاد گرفتن و موفقیت باز دارد.

468 x 60B


تخته سفید: ویدئوهای آموزشی. با حجم پایین مناسب برای اینترنت کم سرعت.


کلاس درس: مدرسه‌ای برای همه. آرمان «کلاس درس» که شریک آموزشی «آکادمی خان» در زبان فارسی است، فراهم کردن آموزش رایگان و باکیفیت تمامی یافته‌های علم برای همه‌ی فارسی‌زبانان است. ما قصد داریم به وسیله ویدیوهای کوتاه‌مدت آموزش در بالاترین سطح ممکن را برای همه و به طور یکسان فراهم کنیم.

 

0

1 دیدگاه برای “معرفی روش‌های نوین آموزش مجازی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.